›  Akce

Podnikatelská mise do Samarské oblasti a Moskvy

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje srdečně zve k účasti v podnikatelské misi Zlínského kraje do Ruska, která se uskuteční v termínu 21.-25.5.2017.

Organizátorem mise je Kontaktní centrum pro východní trhy při KHK ZK a Zlínský kraj. Misi povede hejtman Zlínského kraje a účast přislíbil náměstek Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Účast firem z regionu je podpořena Zlínským krajem částkou ve výši 10.000,- Kč. Program zahrnuje semináře, prezentace a individuální jednání v Moskvě, Togliatti a Samaře. Prezentace v Moskvě proběhne za účasti velvyslance ČR Vladimíra Remka a zástupců velvyslanectví.

Mise je určena především firmám, které podnikají v oblasti automobilového, chemického, plastikářského a leteckého průmyslu, prezentovat se však můžou také firmy z dalších oblastí. Prostor pro prezentaci nabízíme lázeňským subjektům a klinikám. V případě Vašeho zájmu Vám zašleme podrobnější informace, seznam firem v Samarské oblasti k jednání, přihlášku a profil k vyplnění.

Vzhledem k rezervaci mezinárodních letenek prosíme co nejdříve o Vaše vyjádření. Vaši účast můžete potvrdit nejpozději 7. 4. 2017 na kontakt: Bc. Bohdana Konečná, e-mail: konecna@khkzk.cz

Pozvánku naleznete zde: pozvanka_mise_Samarska_oblast [PDF]

Program je k dispozici zde: program_Samara [DOCX]

Souhrnné informace o průmyslových sektorech a firmách v Samarské oblasti jsou k dispozici zde: Samarska_oblast_prumysl [PDF]

 

Pro další informace prosím kontaktujte:  

Bohdana Konečná, Kontaktní centrum pro východní trhy

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Vavrečkova 5262, 760 01 Zlín

Tel.: +420 725 596 631, 731 555 134

E-mail: konecna@khkzk.czinfo@kcvt.cz

Šancí je změna - pracovní portál
Užitečné odkazy
Obchodní podmínky
Kontakt

Komenského náměstí 435
761 01 Kroměříž

Tel.: +420 603 247 784