›  Aktuality

Studium MBA v OLOMOUCI

18. 10. 2018

Od 20. října 2018 startuje v Olomouci nový ročník studia MBA na téma “Digitální manažerské kompetence zaměřené na aktuální výzvy”. Běžná cena studia je 69.900 Kč. Cena pro členy OHK Kroměříž a jejich zaměstnance činí 57.000 Kč.

Pro základní informace o studiu a slevě pro členy se prosím obraťte na náš úřad, kontaktní osobou je p. Ing. Leopold Podmolík, MBA. Realizátorem vzdělávacího programu je Počítačová služba s.r.o., délka trvání studia je 18 měsíců. 

 

Detailní informace o studiu:

Na základě řady jednání na různých úrovních vybrali zástupci Akademie digitálního managementu a s nabídkou spolupráce oslovili vybrané celostátně významné osobnosti z oblasti profesního vzdělávání. Po roce příprav vznikl s jejich podporou obsah jednotlivých předmětů v duchu motta „Z praxe pro praxi“.

Celkem se jedná o 12 specializovaných témat, která jsou zaměřena na rozvoj manažerských kompetencí s přihlédnutím k digitálním potřebám praxe – např.:

  • Digitální kompetence (nejen) ve firemní praxi,

  • Zdravý životní styl manažera v digitální době – jak je důležitá prevence a správná výživa,

  • Zdravý životní styl manažera v digitální době – fyzická kondice manažera,

  • Digitální projektové řízení,

  • Personalistika v digitální době v návaznosti na průmysl 4.0,

  • Age management z digitálního pohledu,

  • Právní úprava jednotného digitálního trhu EU a ČR,

  • Digitální marketing ve firemní praxi,

  • Moderní prezentace v digitální době,

  • Manažerská etiketa neb občas jsme i offline.

Při výběru přednášejících a partnerů Profesního studia MBA byla prioritou především jejich profesionalita a odbornost v rámci dané specializace.  Autoři programu vycházeli rovněž z osobní zkušenosti a oslovovali odborníky, tedy zkušené praktiky.

V oblasti digitálních kompetencí již více jak 15 let spolupracuje realizátor programu s celostátně renomovaným odborníkem a hlavním nositelem a propagátorem standardizace vzdělávání ECDL CZIng. Jiřím Cháberou, který svou přednáškou studium aktuálně zahajuje.

Další dvě významné osobnosti, které se podařilo získat pro spolupráci, jsou Doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA (ředitel a spolumajitel nestátního zdravotnického zařízení ReFit Clinic s.r.o.)Pavol Jablonický, legenda Československé a světové kulturistiky, dvojnásobný mistra světa v kulturistice a trenér 1. třídyOba dva se budou společně podílet na seminářích týkajících se zdravého životního stylu a pozitivního přínosu jeho dodržování pro (nejen) profesní život manažera.

Pro oblast personalistiky byl ke spolupráci přizván MUDr. Mgr. Vratislava Kalendu, MSc. in SHRM (ředitele Image Lab s.r.o). Tématu Právní úpravy jednotného digitálního trhu EU a ČR se bude věnovat právník a specialista na oblast GDPR - JUDr. Jaroslav Kostohryz, MBA (ředitel společnosti GEPARD services).

Neustále zvyšující se věk odchodu do důchodu, nutnost spolupráce 3 až 4 generací pracovníků na jednom pracovišti a s tím související potřeba změny některých manažerských pohledů a technik při řízení takto věkově diverzního kolektivu, to je předmětem Age managementu. Pro uvedené téma se podařilo získat autorizovanou lektorku, Ing. Miroslavu Maťátkovou, MBA(ředitelku ProEduCo s.r.o.), která je také auditorkou Age managementu a lektorkou specializovaného programu Towards Successful Seniority TM peer-groups.

Mezi další přednášející patří také zkušení kmenoví lektoři zakladatele Akademie digitálního managementu, z.ú. – Ing. Leopold Podmolík, MBA (zakladatel a jednatel společnosti Počítačová služba s.r.o. který se věnuje Digitálnímu projektovému řízení, Ing. Lenka Podmolíková, MBA (krajská ředitelka Centra vzdělávání), která je lektorkou tématu Moderní prezentace v digitální době a Ing. Leopold Podmolík, MBA (ml.) (ředitel Visions Labs), specialista na Digitální marketing ve firemní praxi.


Zpět na aktuality

Šancí je změna - pracovní portál
Užitečné odkazy
Obchodní podmínky
Kontakt

Komenského náměstí 435
761 01 Kroměříž

Tel.: +420 603 247 784